Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cort eveniment profesional 128 mp

Număr anunț
DA40696638
Autoritate contractantă
CASA DE CULTURA KONYA ADAM (CUI 4925603)
Furnizor / câștigător
SIGURIMI S.R.L. (CUI 32538122)
Cod CPV
70130000-1 · Servicii de inchiriere de bunuri imobiliare proprii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.000 RON
Valoare atribuită
5.000 RON
Data publicării
24.06.2026 12:46
Termen limită
01.07.2026 17:00
Data finalizării
26.06.2026 14:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.000 RON

din 5.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.