Ofertă acceptată Cumpărare directă

Scaun scaune vizitator conferinta FELICIA ISO cadru metalic negru material textil negru B4U

Număr anunț
DA29835493
Autoritate contractantă
G.P.P NR.8 (CUI 29074200)
Cod CPV
39112000-0 · Scaune (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.310.679 RON
Data publicării
27.01.2022 00:00
Data finalizării
28.01.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.310.679 RON