Ofertă acceptată Cumpărare directă

Generator de abur portabil de 2,5l cu fier de calcat

Număr anunț
DA29836783
Autoritate contractantă
TEATRUL PENTRU COPII SI TINERET "GONG" SIBIU (CUI 4582963)
Cod CPV
42718100-3 · Masini de calcat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
18.208.510 RON
Data publicării
27.01.2022 00:00
Data finalizării
28.01.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.208.510 RON