Ofertă acceptată Cumpărare directă

TESTER RETEA RJ11/12/45 SI BNC, GOOBAY NW-01 93010 calitate foarte buna a produsului !!! Permite ide

Număr anunț
DA29847055
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala "Miron Costin" Bacau (CUI 29187544)
Cod CPV
32420000-3 · Echipament de retea (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
17.491.492 RON
Data publicării
28.01.2022 00:00
Data finalizării
28.01.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.491.492 RON