Ofertă acceptată Cumpărare directă

Masca de protectie respiratorie FFP2 3M Aura 9320+pentru riscuri biologice / Masca de protectie FFP2

Număr anunț
DA29829733
Autoritate contractantă
CENTRU DE ONCOLOGIE DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 29015247)
Cod CPV
18143000-3 · Echipamente de protectie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
11.171.693 RON
Data publicării
26.01.2022 00:00
Data finalizării
30.01.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.171.693 RON