Ofertă acceptată Cumpărare directă

Albastru de metilen 1%, flacon x100ml

Număr anunț
DA40710555
Autoritate contractantă
SPITALUL ORS. "PROF. DR. IOAN PUSCAS" SIMLEU SILVANIEI (CUI 4291530)
Furnizor / câștigător
TIS FARMACEUTIC S.R.L. (CUI RO6638122)
Cod CPV
33692600-3 · Preparate galenice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
225 RON
Valoare atribuită
225 RON
Data publicării
26.06.2026 09:11
Termen limită
01.07.2026 17:00
Data finalizării
26.06.2026 14:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

225 RON

din 225 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.