Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de dirigentie santier la lucrarea Modernizare strazi de interes local com Derna jud Bihor

Număr anunț
DA29840469
Autoritate contractantă
COMUNA DERNA (CUI 5316498)
Cod CPV
71520000-9 · Servicii de supraveghere a lucrarilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
11.080.595 RON
Data publicării
28.01.2022 00:00
Data finalizării
31.01.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.080.595 RON