Ofertă acceptată Cumpărare directă

Apa plata si pahare

Număr anunț
DA29841991
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC IACOBENI (CUI 17855364)
Cod CPV
15981100-9 · Apa minerala plata (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
7.051.303 RON
Data publicării
28.01.2022 00:00
Data finalizării
31.01.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.051.303 RON