Ofertă acceptată Cumpărare directă

Dispensere dezinfectant, dispensere sapun lichid si dispensere propsoape hartie

Număr anunț
DA29839682
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA COMUNA MATEESTI (CUI 29006591)
Cod CPV
42933000-5 · Distribuitoare automate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
5.446.536 RON
Data publicării
27.01.2022 00:00
Data finalizării
31.01.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.446.536 RON