Ofertă acceptată Cumpărare directă

Intocmire documentație pentru obtinere autorizatie de DETINERE in vederea inchirierii

Număr anunț
DA29845180
Autoritate contractantă
ORASUL MOLDOVA NOUA (Primaria orasului Moldova Noua) (CUI 3227955)
Cod CPV
85312320-8 · Servicii de consultanta profesionala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
23.160.140 RON
Data publicării
28.01.2022 00:00
Data finalizării
31.01.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.160.140 RON