Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de audit financiar pentru proiect Modernizare Scoala Gimnaziala Ocnita

Număr anunț
DA29835529
Autoritate contractantă
COMUNA OCNITA (CUI 4344520)
Cod CPV
79212100-4 · Servicii de auditare financiara (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
23.110.380 RON
Data publicării
27.01.2022 00:00
Data finalizării
31.01.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.110.380 RON