Ofertă acceptată Cumpărare directă

ÎNTREȚINERE MOBILIER URBAN, CONSTRUCȚII DECORATIVE SI UTILITARE DE PE RAZA COMUNEI GURA OCNITEI

Număr anunț
DA29851400
Autoritate contractantă
COMUNA GURA OCNITEI (PRIMARIA GURA OCNITEI DAMBOVITA) (CUI 4344465)
Cod CPV
50850000-8 · Servicii de reparare si de intretinere a mobilierului (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
38.308.297 RON
Data publicării
31.01.2022 00:00
Data finalizării
01.02.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

38.308.297 RON