Ofertă acceptată Cumpărare directă

ÎNTREȚINERE ȘI CURATARE ALBIE PARAURI DE PE RAZA COMUNEI GURA OCNIȚEI

Număr anunț
DA29853479
Autoritate contractantă
COMUNA GURA OCNITEI (PRIMARIA GURA OCNITEI DAMBOVITA) (CUI 4344465)
Cod CPV
90000000-7 · Servicii de evacuare a apelor reziduale, de eliminare a deseurilor, de igienizare si servicii privind mediul (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
38.308.297 RON
Data publicării
31.01.2022 00:00
Data finalizării
01.02.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

38.308.297 RON