Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de intretinere a echipamentelor de telecomunicatii 200 de linii

Număr anunț
DA29852121
Autoritate contractantă
PARCHETUL DE PE LANGA TRIBUNALUL BACAU (CUI 4278302)
Cod CPV
50330000-7 · Servicii de intretinere a echipamentului de telecomunicatii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
14.257.250 RON
Data publicării
31.01.2022 00:00
Data finalizării
01.02.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.257.250 RON