Ofertă acceptată Cumpărare directă

TERMOMETRU HIGROMETRU DIGITAL DE CAMERA

Număr anunț
DA29856889
Autoritate contractantă
Institutul de Boli Infectioase "Prof. Dr. Matei Bals (CUI 9524980)
Cod CPV
38931000-0 · Aparate de verificare a temperaturii si a umiditatii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
15.857.245 RON
Data publicării
31.01.2022 00:00
Data finalizării
01.02.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.857.245 RON