Ofertă acceptată Cumpărare directă

Piese de schimb pentru sistemul de supraveghere video si sistemul antiincendiu al INS

Număr anunț
DA29848787
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE STATISTICA (CUI 7593088)
Cod CPV
34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
15.067.009 RON
Data publicării
31.01.2022 00:00
Data finalizării
01.02.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.067.009 RON