Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET BIROTICA 2703

Număr anunț
DA40701915
Autoritate contractantă
COMUNA SANIOB (CUI 4820291)
Furnizor / câștigător
MIVINIA SRL (CUI RO36958137)
Cod CPV
42964000-1 · Echipament de birotica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.918,60 RON
Valoare atribuită
1.918,60 RON
Data publicării
25.06.2026 09:28
Termen limită
30.06.2026 17:00
Data finalizării
26.06.2026 15:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.918,60 RON

din 1.918,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.