Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet Licente Bitdefender GravityZone

Număr anunț
DA40708579
Autoritate contractantă
AGENTIA PENTRU DEZVOLTARE REGIONALA BUCURESTI-ILFOV (CUI 11869530)
Furnizor / câștigător
MIDA SOFT BUSINESS SRL (CUI RO16005870)
Cod CPV
48761000-0 · Pachete software antivirus (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.658 RON
Valoare atribuită
3.658 RON
Data publicării
25.06.2026 15:07
Termen limită
30.06.2026 17:00
Data finalizării
25.06.2026 16:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.658 RON

din 3.658 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.