Ofertă acceptată Cumpărare directă

ONKO BCG 100 MG/ML PULB+SOLV PT SUSP INTRAVEZICALA CT*1 FL CU PULB+1 FIOLA CU SOLV

Număr anunț
DA40715142
Autoritate contractantă
Spitalul Judetean de Urgenta Slobozia (CUI 4231768)
Furnizor / câștigător
DR.MAX S.R.L. (CUI 9378655)
Cod CPV
33651630-3 · Vaccinuri BCG (liofilizat) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
30.467,40 RON
Valoare atribuită
30.467,40 RON
Data publicării
26.06.2026 13:26
Termen limită
01.07.2026 17:00
Data finalizării
26.06.2026 13:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30.467,40 RON

din 30.467,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.