Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de asistenta si intretinere pentru sistemul si echipamentele IT aflate in dotarea ADIS

Număr anunț
DA29857573
Autoritate contractantă
Asociatia de Dezvoltare Intercomunitara pentru Salubrizare Bacau (CUI 26601020)
Cod CPV
72253200-5 · Servicii de asistenta pentru sisteme (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
18.059.450 RON
Data publicării
31.01.2022 00:00
Data finalizării
01.02.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.059.450 RON