Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet Frigider cu o usa SHARP SJ-UF121M4S-EU, Direct Cooling, 122 l, H 83.8 cm

Număr anunț
DA29862966
Autoritate contractantă
SENATUL ROMANIEI (CUI 4284070)
Cod CPV
39711110-3 · Frigidere cu congelator (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
6.562.512 RON
Data publicării
01.02.2022 00:00
Data finalizării
02.02.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.562.512 RON