Ofertă refuzată Cumpărare directă

Inlocuire lunetă MAI 49394

Număr anunț
DA40698016
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE JANDARMI JUDETEAN TULCEA (CUI 4321666)
Furnizor / câștigător
CONVENABIL SRL (CUI RO7898600)
Cod CPV
50411400-3 · Servicii de reparare si de intretinere a tahometrelor (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.268,60 RON
Valoare finală
3.268,60 RON
Data publicării
24.06.2026 13:55
Termen limită
14.07.2026 17:00
Data finalizării
13.07.2026 10:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.