Ofertă acceptată Cumpărare directă

Magnerot 500mg x 50cpr / MAGNESII OROTAS

Număr anunț
DA29860961
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE ENDOCRINOLOGIE C.I. PARHON (CUI 4505367)
Cod CPV
33617000-8 · Suplimente minerale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
6.567.900 RON
Data publicării
01.02.2022 00:00
Data finalizării
02.02.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.567.900 RON