Atribuită Cumpărare directă

Tub bactricid 18w TUV 18W T8 F17 UV-C

Număr anunț
DA35043915
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic Judetean de Urgenta Targu.Mures (CUI 4323209)
Furnizor / câștigător
INTRASERV (CUI 11411842)
Cod CPV
31600000-2 · Echipament electric (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
6.109,46 RON
Data publicării
14.02.2024 13:46
Data finalizării
15.02.2024 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.109,46 RON