Atribuită Cumpărare directă

Cablu, mufa, spliter

Număr anunț
DA35036771
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL BOTOSANI (CUI 3503538)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER S.R.L. (CUI 16474833)
Cod CPV
31330000-8 · Cablu coaxial (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
548,67 RON
Data publicării
14.02.2024 13:46
Data finalizării
15.02.2024 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

548,67 RON