Ofertă acceptată Cumpărare directă

Beton gata de turnare

Număr anunț
DA29866827
Autoritate contractantă
COMUNA PALTINOASA (PRIMARIA COMUNEI PALTINOASA) (CUI 6552861)
Cod CPV
44114100-3 · Beton gata de turnare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
14.802.756 RON
Data publicării
01.02.2022 00:00
Data finalizării
02.02.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.802.756 RON