Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de service si mentenanta sisteme de detectie incendiu Servicii de service si mentenanta sis

Număr anunț
DA29859641
Autoritate contractantă
COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI (CUI 29356910)
Cod CPV
50610000-4 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de securitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
23.671.684 RON
Data publicării
01.02.2022 00:00
Data finalizării
02.02.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.671.684 RON