Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii spălătorie auto ptr.14 auto din parcul CJPh, CMJ şi ISU pentru anul 2022.

Număr anunț
DA29843198
Autoritate contractantă
JUDETUL PRAHOVA (CUI 2842889)
Cod CPV
50112300-6 · Servicii de spalare a automobilelor si servicii similare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
37.033.503 RON
Data publicării
28.01.2022 00:00
Data finalizării
02.02.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

37.033.503 RON