Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie 2 garnituri capac filtru la Bazinul de Inot

Număr anunț
DA29861417
Autoritate contractantă
Municipiul Blaj (CUI 4563007)
Cod CPV
42124000-4 · Piese pentru pompe, pentru compresoare, pentru masini sau pentru motoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
13.845.651 RON
Data publicării
01.02.2022 00:00
Data finalizării
02.02.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.845.651 RON