Ofertă acceptată Cumpărare directă

CD cu plic / CD R80 / 700 MB viteza max. 52x cu plic alb din hartie si fereastra circulara (discur

Număr anunț
DA29872837
Autoritate contractantă
Centrul Medical De Diagnostic Si Tratament Ambulatoriu "Dr. Nicolae Kretzulescu (CUI 4267079)
Cod CPV
30234300-1 · Compact-discuri (CD-uri) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
8.852.717 RON
Data publicării
02.02.2022 00:00
Data finalizării
03.02.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.852.717 RON