Atribuită Cumpărare directă

Ferestre, usi si articole conexe

Număr anunț
DA35042517
Autoritate contractantă
Scoala cu clasele I-VIII Puranii de Sus (CUI 18990660)
Furnizor / câștigător
DISTRIPLAST SUD SRL (CUI 29238974)
Cod CPV
44221000-5 · Ferestre, usi si articole conexe (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.918,01 RON
Data publicării
14.02.2024 13:46
Data finalizării
15.02.2024 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.918,01 RON