Ofertă acceptată Cumpărare directă

Laptop LENOVO IdeaPad 3 15ITL6, Intel Core i5-1135G7 pana la 4.2GHz, 15.6" Full HD, 8GB, SSD 256GB,

Număr anunț
DA29871858
Autoritate contractantă
COMUNA FILIPESTII DE TARG (PRIMARIA FILIPESTII DE TARG) (CUI 2845516)
Cod CPV
30141200-1 · Calculatoare de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
14.509.820 RON
Data publicării
02.02.2022 00:00
Data finalizării
03.02.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.509.820 RON