Ofertă acceptată Cumpărare directă

Evaluarea proprietatilor imobiliare - terenuri

Număr anunț
DA29879610
Autoritate contractantă
Comuna Fratautii Noi (CUI 4326990)
Cod CPV
79419000-4 · Servicii de consultanta in domeniul evaluarii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
26.391.310 RON
Data publicării
03.02.2022 00:00
Data finalizării
04.02.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

26.391.310 RON