Ofertă acceptată Cumpărare directă

Studiu de fezabilitate statii de reincarcare pentru vehicule electrice

Număr anunț
DA29882975
Autoritate contractantă
Comuna Mesesenii de Jos (Primaria Mesesenii de Jos Jud. Salaj) (CUI 4495107)
Cod CPV
79311200-9 · Servicii de realizare de studii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
30.170.422 RON
Data publicării
03.02.2022 00:00
Data finalizării
04.02.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30.170.422 RON