Atribuită Cumpărare directă

FILME RADIOLOGICE CU DEVELOPARE USCATA FUJI DRY FILM DI-HL 26x36 cm 150SH

Număr anunț
DA35044423
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN TG-JIU (CUI 4448067)
Furnizor / câștigător
SH MEDICAL SRL (CUI 32207595)
Cod CPV
32354110-3 · Filme pentru radiografii (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
41.220 RON
Data publicării
14.02.2024 13:46
Data finalizării
15.02.2024 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

41.220 RON