Atribuită Cumpărare directă

elemente décor si recuzita spectacol “Amintiri din copilarie”

Număr anunț
DA35039864
Autoritate contractantă
TEATRUL ION CREANGA (CUI 4266510)
Furnizor / câștigător
ALTAX SRL (CUI 12889617)
Cod CPV
39298900-6 · Diverse articole decorative (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
48.650 RON
Data publicării
14.02.2024 13:46
Data finalizării
15.02.2024 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

48.650 RON