Atribuită Cumpărare directă

Executie lucrari amenajare spatiu frizerie in localitatea Lujerdiu, Comuna Cornesti

Număr anunț
DA35044312
Autoritate contractantă
COMUNA CORNESTI (CUI 4426182)
Furnizor / câștigător
BETALEEL BEN SRL (CUI 30650420)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
177.499 RON
Data publicării
14.02.2024 13:46
Data finalizării
15.02.2024 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

177.499 RON