Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitionare servicii de mentenanta site (februarie)

Număr anunț
DA29847825
Autoritate contractantă
Spitalul de Psihiatrie Capalnas (CUI 3678394)
Cod CPV
48500000-3 · Pachete software de comunicatii si multimedia (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
36.227.544 RON
Data publicării
31.01.2022 00:00
Data finalizării
04.02.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

36.227.544 RON