Ofertă acceptată Cumpărare directă

Olandez PPR 63 x 2" FE,Racord olandez PPR 63 x 2" FI - NR.2,Colier de reparatie GEBO DSK 4",Mufa red

Număr anunț
DA29885093
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - Unitatea Militara 01895 Bucuresti (CUI 4433996)
Cod CPV
44163230-1 · Racorduri pentru tevi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
8.488.994 RON
Data publicării
03.02.2022 00:00
Data finalizării
04.02.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.488.994 RON