Ofertă acceptată Cumpărare directă

TK-1170 TK1170 TK 1170 CARTUS TONER BLACK 7,2K ORIGINAL KYOCERA M2040 M 2040 M2040DN M 2040 DN M2540

Număr anunț
DA29874074
Autoritate contractantă
Judetul Brasov (CUI 4384150)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
15.857.245 RON
Data publicării
02.02.2022 00:00
Data finalizării
04.02.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.857.245 RON