Atribuită Cumpărare directă

Servicii de cadastru

Număr anunț
DA35044762
Autoritate contractantă
COMUNA TRIFESTI (CONSILIUL LOCAL TRIFESTI) (CUI 2613842)
Furnizor / câștigător
MODD TOPO NEWCONCEPT S.R.L. (CUI 38485663)
Cod CPV
71354300-7 · Servicii de cadastru (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
51.500 RON
Data publicării
14.02.2024 13:46
Data finalizării
15.02.2024 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

51.500 RON