Ofertă acceptată Cumpărare directă

Colectare deseuri menajere si asimilabile de la Liceul Teoretic Zajzoni Rab Istvan Sacele

Număr anunț
DA29889387
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC ZAJZONI RAB ISTVAN (CUI 29386482)
Cod CPV
90500000-2 · Servicii privind deseurile menajere si deseurile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.100.466 RON
Data publicării
04.02.2022 00:00
Data finalizării
07.02.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.100.466 RON