Atribuită
Anunț de participare
Tractor cu plug
- Număr anunț
- SCN1012687
- Autoritate contractantă
- COMUNA BARCANI (CUI 4404710)
- Furnizor / câștigător
- TOPAUTO COM SA (CUI 8440619)
- Cod CPV
- 43210000-8 · Utilaje pentru terasamente (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 155.412,22 RON
- Valoare atribuită
- 155.400 RON
- Data publicării
- 16.08.2018 09:01
- Anunț de atribuire
- SCNA1005578
- Termen limită
- 07.09.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1019863
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini-semnat.doc.p7s
- Clauze contractuale-semnat.doc.p7s
- FisaDate_DF1019863.pdf
- Formulare-semnat.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
TOPAUTO COM SA CUI RO 8440619
Valoare atribuită
155.400 RON
din 155.412,22 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro