Ofertă acceptată Cumpărare directă

OFERA SERVICII DE CURATARE SI VERIFICARE SOBE TERACOTA SI COSURI DE FUM și COSURI FUM CT

Număr anunț
DA29889364
Autoritate contractantă
UM 02210 Bucuresti (CUI 4193176)
Cod CPV
90915000-4 · Servicii de curatare a cuptoarelor si a semineelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
35.814.745 RON
Data publicării
04.02.2022 00:00
Data finalizării
07.02.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

35.814.745 RON