Atribuită
Anunț atribuire
Elemente elastice cu 3 si 5 straturi de cauciuc pentru suspensia locomotivelor electrice’’- impartita in 2 loturi
- Număr anunț
- 185601
- Autoritate contractantă
- SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
- Furnizor / câștigător
- FARTEC TRADING SRL (CUI 21364560)
- Cod CPV
- 34631000-9 · Piese pentru locomotive sau material rulant (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.216.566 RON
- Valoare atribuită
- 4.154.808 RON
- Data anunțului
- 10.01.2018 01:30
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (2)
Adjudecat: 4.154.808 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 2 | Elemente elastice cu 5 straturi de cauciuc pentru suspensia l… | — | SC FARTEC TRADING SRL | 2.938.242 RON |
| — | — | SC FARTEC TRADING SRL · SC FARTEC TRADING SRL 3 contracte | 1.216.566 RON | |
| SC FARTEC TRADING SRL · contract 13 · 23.01.2018 | 871.300 RON | |||
| SC FARTEC TRADING SRL · contract 75 · 11.03.2019 | 208.646 RON | |||
| SC FARTEC TRADING SRL · contract 435 · 19.12.2019 | 136.620 RON | |||
Valoare atribuită
4.154.808 RON
din 1.216.566 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro