Atribuită
Anunț atribuire
Servicii de reparare electromotoare, acord cadru pe 4 ani
- Număr anunț
- 219419
- Autoritate contractantă
- METROREX S.A. (CUI RO13863739)
- Furnizor / câștigător
- SPECIAL ENERGO SERVICE SRL (CUI 6502626)
- Cod CPV
- 50532100-4 · Servicii de reparare si de intretinere a motoarelor electrice (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.386.949,40 RON
- Valoare atribuită
- 3.092.035,40 RON
- Data anunțului
- 30.01.2018 11:46
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (2)
Estimat: 703.200 RON Adjudecat: 3.092.035,40 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lot implicit | 703.200 RON | Special Energo Service | 705.086 RON |
| — | — | Special Energo Service 4 contracte | 2.386.949,40 RON | |
| Special Energo Service · contract 60 · 23.03.2018 | 26.629,60 RON | |||
| Special Energo Service · contract 277 · 28.08.2018 | 2.297.080 RON | |||
| Special Energo Service · contract 78 · 24.06.2019 | 31.619,90 RON | |||
| Special Energo Service · contract 78 · 24.06.2019 | 31.619,90 RON | |||
Valoare atribuită
3.092.035,40 RON
din 2.386.949,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro