Atribuită
Anunț atribuire
Furnizare combustibil pentru torboreactoare de aviatie tip Jet A1
- Număr anunț
- 187173
- Autoritate contractantă
- Regia Autonoma Administratia Patrimoniului Protocolului de Stat Bucuresti (CUI RO2351555)
- Furnizor / câștigător
- EUROSPEED SRL (CUI 13069275)
- Cod CPV
- 09131100-7 · Carburanti de tip kerosen (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 444.064,30 RON
- Valoare atribuită
- 922.639,98 RON
- Data anunțului
- 08.03.2018 01:30
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (14)
Estimat: 564.072,88 RON Adjudecat: 922.639,98 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Aeroportul Bucuresti – Otopeni. | 22.339,52 RON | Air BP Sales Romania SRL | 74.542,88 RON |
| 2 | Aeroportul Bucuresti – Baneasa. | 301.583,52 RON | — | |
| 3 | Aeroportul Mihail Kogalniceanu. | 55.848,80 RON | — | |
| 4 | Aeroportul Craiova. | 27.924,40 RON | EUROGENETIC | 27.889,39 RON ↓0,1% |
| 5 | Aeroportul Sibiu. | 16.754,64 RON | EUROSPEED S.R.L. | 302.317,64 RON |
| 6 | Aeroportul Timisoara. | 16.754,64 RON | OMV PETROM S.A. | 73.825,77 RON |
| 9 | Aeroportul Baia Mare. | 11.169,76 RON | — | |
| 10 | Aeroportul Satu Mare. | 11.169,76 RON | — | |
| 11 | Aeroportul Iasi. | 11.169,76 RON | — | |
| 12 | Aeroportul Suceava. | 11.169,76 RON | — | |
| 13 | Aeroportul Bacau. | 44.679,04 RON | — | |
| 14 | Aeroportul Targu Mures. | 16.754,64 RON | — | |
| 16 | Aeroportul Cluj-Napoca. | 16.754,64 RON | — | |
| — | — | EUROGENETIC · OMV PETROM S.A. · Air BP Sales Romania SRL · EUROSPEED S.R.L. 8 contracte | 444.064,30 RON | |
| EUROGENETIC · contract 2450 · 19.02.2018 | 13.944,69 RON | |||
| OMV PETROM S.A. · contract 2444 · 19.02.2018 | 36.912,87 RON | |||
| Air BP Sales Romania SRL · contract 2446 · 19.02.2018 | 37.271,44 RON | |||
| EUROGENETIC · contract 2141 · 12.02.2019 | 6.867,06 RON | |||
| EUROSPEED S.R.L. · contract 2140 · 12.02.2019 | 152.631,80 RON | |||
| OMV PETROM S.A. · contract 2143 · 12.02.2019 | 22.876,49 RON | |||
| Air BP Sales Romania SRL · contract 2142 · 12.02.2019 | 22.401,13 RON | |||
| EUROSPEED S.R.L. · contract 2448 · 19.02.2018 | 151.158,82 RON | |||
Valoare atribuită
922.639,98 RON
din 444.064,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro