Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de reparatie instalatie electrica L.E.A. - bransament in PT/FD

Număr anunț
DA29893096
Autoritate contractantă
Municipiul Lupeni (CUI 4375046)
Cod CPV
50232110-4 · Reconditionarea instalatiilor de iluminare publica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
8.307.982 RON
Data publicării
05.02.2022 00:00
Data finalizării
07.02.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.307.982 RON