Atribuită
Anunț atribuire
Contract subsecvent de furnizare și transport filer de calcar, necesar preparării mixturilor asfaltice din cadrul DRDP Timișoara [lot 2], încheiat în baza Acordului-cadru nr. 550/47/18.04.2018
- Număr anunț
- CAN1000715
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE S.A. (CUI 16054368)
- Furnizor / câștigător
- Holcim (Romania) SA (CUI 12253732)
- Cod CPV
- 44831200-6 · Filere (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Negociere fara publicare prealabilacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 206.590 RON
- Valoare atribuită
- 206.590 RON
- Data anunțului
- 30.05.2018 10:17
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (2)
Adjudecat: 206.590 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lot implicit | — | — | |
| — | — | HOLCIM (ROMÂNIA) S.A. | 206.590 RON |
Valoare atribuită
206.590 RON
din 206.590 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro