Atribuită
Anunț atribuire
Servicii de organizare eveniment cultural-artistic Lumea copiilor, 31 mai 2018
- Număr anunț
- CAN1000745
- Autoritate contractantă
- Primaria Comunei Stefanestii de Jos (CUI 4420775)
- Furnizor / câștigător
- VIDEO SMART SRL (CUI 16043067)
- Cod CPV
- 79952100-3 · Servicii de organizare de evenimente culturale (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificata propriecum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 167.747 RON
- Valoare atribuită
- 167.747 RON
- Data anunțului
- 31.05.2018 12:07
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (2)
Adjudecat: 167.747 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lot implicit | — | — | |
| — | — | VIDEO SMART | 167.747 RON |
Valoare atribuită
167.747 RON
din 167.747 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro